Останні тенденції боротьби з корупцією в Україні вимагають від бізнеса запровадження дієвих інструментів управління комплаєнс ризиками. А постійна увага з боку регуляторів, керівництва та акціонерів бізнесу вимагає сприймати такі ризики серйозно. Тож у певний момент постає запитання: чи достатньо ефективно працюють існуючі інструменти управління корупційними ризиками?

Спеціалісти S&P здійснюють професійний юридичний аналіз діючих інструментів управління на предмет дієвості механізмів ефективного стримування, запобігання, ідентифікації і моніторингу ризиків, пов’язаних із корупцією та допоможуть побудувати ефективну модель протидії таким ризикам.

Ми знаємо, як побудувати прозору та ефективну модель управління корупційними ризиками, яка здатна суттєвим чином мінімізувати корупційні прояви всередині підприємства.


 

Аналіз ефективності

Оцінка ефективності діючих інструментів управління корупційними ризиками та створення "антикорупційних чек-листів» для проведення незалежної експрес-перевірки рівня ефективності антикорупційних програм.

Розробка програм

Створення нових або вдосконалення існуючих інструментів управління корупційними ризиками з метою мінімізації таких ризиків, діючи як ініціативно (шляхом оцінки неочевидних ризиків), так і реактивно (шляхом проведення зовнішнього/незалежного розслідування корупційних проявів).

Розслідування

Проведення зовнішнього/незалежного розслідування корупційних проявів в організації шляхом здійснення оцінки внутрішніх нормативних документів та аналізу дій третіх осіб відповідно до укладених з ними договорів.

Оцінка контрагентів

Проведення аналізу дій контрагентів (як фізичних, так і юридичних осіб) з метою їх оцінки в антикорупційному контексті.

Антикорупційний due diligence

Під час придбання/поглинання бізнесу, ми виявляємо потенційні корупційні проблеми та здійснюємо оцінку юридичних ризиків відповідальності покупця/правонаступника, які можуть виникнути під час проведення anti-corruption due diligence.