Про нас

Цей веб-сайт (надалі – “веб-сайт” або “сайт”) є власністю Адвокатського об’єднання “Ситнюк та партнери” (далі – “АО” або “ми”).

Ці Умови використання (надалі – Умови) – це юридичні умови на яких третім особам надається публічний доступ до будь-якого тексту, програмного забезпечення, баз даних, документів, презентацій, графічних та письмових творів та інших матеріалів, опублікованих на цьому сайт (надалі – “вміст”).

Будь ласка, уважно прочитайте ці умови, перш ніж користуватися цим сайтом.

Цей веб-сайт призначений для власного використання. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з тим, що:

не будете використовувати цей сайт або його вміст всупереч вимогам будь-якого законодавства;
не будете копіювати, змінювати, відтворювати чи поширювати вміст або розголошувати вміст будь-яким третім особам, крім випадків, передбачених положеннями цих Умов;
не будете продавати або комерційно використовувати вміст цього сайту без письмового погодження АО;
ви несете відповідальність за те, що будь-який матеріал, який ви надсилаєте нам є законним та не порушує наші права чи права третіх осіб.

 


Права інтелектуальної власності

АО володіє авторськими правами та іншими правами інтелектуальної власності на вміст цього веб-сайту.

За винятком авторських прав, що належать третім особам і якщо про це прямо зазначено, всі авторські права на сторінки цього веб-сайту та будь-який інший матеріал, що надається через нього, є виключною власністю АО.

Ви можете друкувати або зберігати копії вмісту цього веб-сайту виключно для власного особистого та некомерційного використання, надавати копії вмісту третім особам ви можете виключно для інформаційних цілей, у разі, якщо ви:

робите це безкоштовно;
такі копії не підробляються жодним чином;
одержувач вмісту цього сайту є повністю обізнаним з положенням цих Умов.

Будь-яке відтворення, передача, зберігання або розповсюдження всього або частини цього веб-сайту та його матеріалів на будь-якому носії та будь-якими способами забороняється без окремого письмового дозволу АО.

Ми дозволяємо лише електронні посилання на цю сторінку цього веб-сайту, з яких кожен може отримати інформацію щодо правових обмежень використання інформації на цьому веб-сайті.

Ви не можете надавати будь-яке електронне посилання на будь-яку сторінку цього веб-сайту чи будь-які інші документи, розміщені на цьому веб-сайті без нашої письмової згоди. Ми залишаємо за собою право вимагати видалення посилання на цей сайт у будь-який час та відшкодування завданих збитків.

Всі назви товарів, торговельні марки та зареєстровані торговельні марки є власністю відповідних власників.

Усі назви компаній, товарів та послуг, що використовуються на цьому веб-сайті, призначені виключно для ідентифікації. Використання цих назв, торговельних марок та брендів не означає їх схвалення чи підтримку з боку АО.


Конфіденційність в Інтернеті

Наша політика конфіденційності в Інтернеті – це частина умов, за яких ми надаємо доступ до цього веб-сайту.

Ми можемо збирати особисту інформацію від вас в ході нашого юридичного бізнесу, в тому числі через ваше використання нашого веб-сайту, коли ви звертаєтесь або вимагаєте інформацію від нас, або коли ви отримуєте наші юридичні чи інші послуги.

Особиста інформація, яку ми обробляємо та зберігаємо, включає:

основну інформацію, таку як ваше ім’я (включаючи прізвище), компанія, в якій ви працюєте, та ваша посада;
контактна інформація, така як ваша поштова адреса, електронна адреса та номер (и) телефону;
технічна інформація, така як інформація про відвідування нашого веб-сайту;
інша довідкова інформація, надана або зібрана нами під час наших бізнес-процесів;
будь-яка інша інформація, яку ви надаєте нам під час використання наших послуг.

 


Обмеження та виключення нашої відповідальності

Наш веб-сайт та його вміст надаються лише для загальних інформаційних цілей, і жодна інформація на цьому веб-сайті чи в опублікованих на ньому матеріалів не є юридичною консультацією чи професійною юридичною порадою.

Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки, які можуть виникнути внаслідок використання інформації або матеріалів, опублікованих на цьому веб-сайті.

Якщо ви хочете дізнатися більше про інформацію в опублікованих матеріалах або замовити професійну консультацію, зв’яжіться з нами електронною поштою info@sytniuk.com.

Ми не несемо відповідальності за будь-які дії сторонніх осіб, які отримують доступ або використовують цей веб-сайт та його вміст.

Ми не схвалюємо та не несемо відповідальності за вміст будь-яких веб-сайтів, які посилаються на наш веб-сайт.

 


Обслуговування клієнтів

Ми прагнемо забезпечити найвищу якість послуг для наших клієнтів.

Якщо ви – клієнт і ви не задоволені будь-яким аспектом наданої вам послуги, ми просимо вас спочатку зв’язатися з партнером, відповідальним за вашу справу або електронною поштою info@sytniuk.com.