2020-01-20

leaders of legal markets in Ukraine

Згідно із результатами дослідження “Лідери юридичного ринку 2019”, проведеного “Юридичною газетою” – відомим всеукраїнським професійним юридичним виданням в Україні, “Ситнюк та Партнери” було обрано серед кращих юридичних компаній в Україні у наступних галузях:

1. Банківське та фінансове право (1 місце).
2. Корпоративне право (2 місце).
3. Судова практика (3 місце).

Основними критеріями ранжування компаній були: показник річного сукупного доходу компаній, що є одним із найважливіших критеріїв успішності будь-якого бізнес-суб’єкту, та показник ефективності компанії, який розраховується за формулою співвідношення доходу до загальної кількості юристів компанії та свідчить про ефективність менеджменту й високий професійний рівень співробітників.

Додатковим критерієм ранжування виступав рік заснування компанії, а також враховувався результат, отриманий компанією в рейтингу «Лідери практик». Кожний із зазначених критеріїв мав визначену шкалу балів.  

Для ранжування юридичних компаній використовувалися такі критерії: рекомендації колег, що свідчить про авторитетність компанії у бізнес-середовищі, та сукупна вартість угод у відповідній практиці. Загальний показник вираховувався на підставі аналізу та зіставлення даних кожної юридичної компанії зі значеннями інших респондентів. Додаткового критерієм виступав показник позиціонування компанії в інших рейтингах, а саме: Chambers and Partners, Legal 500, Best Lawyers.

Дякуємо нашим клієнтам за довіру!